Na zemní práce jsme experti v oboru

Firma APCO technex se zabývá širokým spektrem služeb v oblasti zemních prací. Pokud nás potřebujete nebo máte dotazy, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zemní práce

Zemní práce zhotovíme v jakémkoli rozsahu, ať už potřebujete vykopat základy pro garáž nebo připravit pozemek pro výstavbu továrny. Terénní úpravy, to je práce pro nás. Odvoz nadbytečné zeminy provedeme vlastními nákladními automobily.

Jsou-li v trase plánovaných prací inženýrské sítě, zajistíme jejich vytýčení. Plánujete zpevněnou cestu k domu, parkoviště u firmy, nebo přímo silnici? Opět jsme tu pro vás.

Chci zadat poptávku

Výstavba komunikací

Výstavba nových komunikací, opravy a rekonstrukce silnic nižších tříd jsou naší specializací. Stejně tak i příjezdové komunikace, lesní a polní cesty, zpevněné plochy, parkoviště, s povrchem ze štěrkodrti, mechanicky zpevněného kameniva, asfaltobetonu.

Samozřejmostí jsou kompletní přípravné zemní práce – úprava pláně, vápenná stabilizace, sanace poškozených úseků a podobně. Rovněž provedeme odvodnění komunikace – příkopy, trubní propustky včetně čel z betonu či lomového kamene, ocelové svodnice, zemní svodnice, zkrátka co jen budete potřebovat.

Dílo zhotovíme komplexně, provedeme parkové úpravy, osadíme obrubníky, lavičky, zábradlí a vysázíme zeleň.